Главная Про нас
Про компанію

ФамаБуд

Компанія «ФАМА БУД» вже тривалий час успішно працює на ринку у сфері будівництва, реконструкції та обслуговування автозаправних станцій та нафтобаз. Виконуємо повний комплекс робіт з будівництва АЗС «під ключ».

На сьогоднішній день актуальним є питання не тільки будівництва нових АЗС, а й реконструкції вживаних АЗС. Ми завжди готові прийти на допомогу. Комплексний і професійний підхід співробітників нашої організації дозволить швидко переробити і обладнати АЗС відповідно до вимог замовника.

ТОВ «ФАМА БУД» також звертає увагу на те, що час не стоїть на місці, а разом з ним і виконання робіт. У своїй роботі ми використовуємо тільки сучасні методи роботи, застосовуємо сучасні матеріали і нові технології, починаючи від трубопроводів нового типу і закінчуючи новими елементами обшивки будівель АЗС.

На багатьох автозаправних станціях на території України, які розташовані далеко від великих населених пунктів, гостро стоїть питання питної води, багато хто користується привізною водою. Ми готові допомогти вам у вирішенні цієї проблеми. У найкоротші терміни ми виконаємо буріння та облаштування водоносної свердловини з використанням сертифікованого насосного обладнання та якісних водопровідних труб. Понад 20 АЗС у різних регіонах України вже використовують питну воду завдяки нашим водоносним горизонтам.

Далеко не кожна будівельна компанія здатна вирішити складні інженерно-будівельні завдання. Наша компанія успішно виконала ряд робіт по монтажу обладнання для змішування паливної присадки з нафтопродуктами на нафтобазі в м. Бориспіль. Всі будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи були виконані з дотриманням всіх норм і вимог замовника.

Головними критеріями нашої діяльності є якість виконуваних робіт, мінімальні терміни будівництва та індивідуальний підхід до кожного замовника. Висококваліфіковані фахівці, налагоджена робота з партнерами, максимальна технічна готовність дозволяють нам досягати високої якості будівництва.

Ми не стоїмо на місці, ми постійно розвиваємося, щодня вирішуючи все більш складні та важливі завдання. Інженерно-технічний персонал наших співробітників має великий досвід роботи в сфері будівництва і готовий виконати будь-які завдання в будівельній сфері, починаючи від благоустрою та облаштування дорожніх покриттів і закінчуючи технічно складними монтажними та пусконалагоджувальними роботами.

 

 

 

Наш телефон

Телефон

багатоканальний:
тел. (044) 581-68-25
e-mail
famabud@famabud.com.ua

Голосування

Що Вас привело до нас?
 

Main page Contacts Search
Contacts Search
Фальшпол, фальшпол для офиса, фальшпол для серверной  ковровые покрытия   ТОВ Девей Груп