Пошук

Главная Статті про будівництво Статті Благоустрій території АЗС
Благоустрій території АЗС | Друк |

У наш час збільшується кількість транспортних засобів на дорогах, поряд з транспортом, і збільшується кількість АЗС, так як збільшується витрата різних видів палива. Будівництво АЗС або реконструкція АЗС -  завдання не з легких, але навіть після цих заходів не можна сказати, що АЗС готова до старту.

 

Важливим моментом при  будівництві АЗС або  реконструкції АЗС є благоустрій території АЗС:

- асфальтування АЗС;

- благоустрій території АЗС;

- збірка і монтаж бортової плитки;

- монтаж і монтаж тротуарної плитки (СЕС);

-Озеленення;

- Вирівнювання ґрунту.

Компанія «ФамаБуд» пропонує своїм клієнтам всі види послуг з благоустрою території. Асфальтування АЗС, асфальтування прилеглої до АЗС території, з дотриманням всіх норм, відповідно до ГОСТ - СНиП і з дотриманням всіх заходів безпеки.  Укладання тротуарної плитки, монтаж і монтаж бічної плитки - ці роботи вимагають кваліфікованих фахівців. Компанія «ФамаБуд» надасть досвідчених працівників в області ландшафтного дизайну та інженерії. Важливим моментом благоустрою території АЗС є благоустрій території. Посадка дерев, квітів, газонів, різних рослин допоможе в очищенні повітря від шкідливих газів та інших випарів, а також викиді кисню в атмосферу.

Як правило, роботи з благоустрою території проводяться після всіх  будівельних і дорожньо-будівельних робіт. Кваліфіковані фахівці компанії «ФамаБуд» працюють тільки з сучасними і якісними матеріалами, що гарантує тривалий термін служби об'єкта.

 

Наш телефон

Телефон

багатоканальний:
тел. (044) 581-68-25
e-mail
famabud@famabud.com.ua

Голосування

Що Вас привело до нас?
 

Main page Contacts Search
Contacts Search
Фальшпол, фальшпол для офиса, фальшпол для серверной  ковровые покрытия   ТОВ Девей Груп