Пошук

Главная Статті про будівництво Статті Рекламні стели для АЗС
Рекламні стели для АЗС | Друк |

Рекламные стелы для АЗС

Одним з важливих моментів при  будівництві АЗС або реконструкції АЗС є оформлення рекламного дизайну АЗС, а саме рекламної  конструкції (стели) з оригінальним дизайном, марки нафтової компанії, видів палива і цін на них. Також на рекламних конструкціях є види додаткових послуг АЗК.

Доведено, що розміри рекламної стели, її унікальний дизайн, логотип бренду та інформативні дані багато в чому впливають на вибір водія використовувати саме цю АЗС. Як правило, розташування стели має бути недалеко від АЗС, на відкритій місцевості, добре видимій водіям, без будь-яких дерев або будівель. Як правильно, стели мають розмір від 6 до 8 метрів. Каркас стели складається з алюмінієвого профілю, на якому на вибір замовника закріплюються лицьові поверхні. Рекламные стелы для АЗСВони можуть складатися з монолітного полікарбонату, композитних панелей, алюмінієвого листа, стільникового полікарбонату. За бажанням замовника фасадні частини можуть бути пофарбовані порошковими емалями або покриті плівкою зі збільшеним терміном служби.

 

У чому перевага якісних та унікальних рекламних конструкцій (стел) для вашої АЗС:

- висока зрозумілість інформації про ціни та додаткові послуги АЗС в будь-який час доби

- Автоматична зміна яскравості

- Привабливий і унікальний дизайн

- Висока читабельність інформації на великих відстанях

- Зміна інформації за допомогою ІЧ-пульта або через GSM-мережу

- завдяки світлодіодам тривала робота без обслуговування

- У кілька разів менше споживання електроенергії

За роки роботи в сфері обслуговування АЗС і  виготовлення рекламних конструкцій для АЗС, ТОВ «ФАМА БУД» завоювало довіру і продовжує співпрацювати з багатьма клієнтами. Наші фахівці нададуть повну консультацію та допомогу у виборі оптимального обладнання в залежності від потреб замовника.  ТОВ «ФАМА БУД» використовує в своїй роботі тільки якісні матеріали і нові технології, дає всі гарантійні зобов'язання і подальше обслуговування рекламних конструкцій АЗС.

 

Наш телефон

Телефон

багатоканальний:
тел. (044) 581-68-25
e-mail
famabud@famabud.com.ua

Голосування

Що Вас привело до нас?
 

Main page Contacts Search
Contacts Search
Фальшпол, фальшпол для офиса, фальшпол для серверной  ковровые покрытия   ТОВ Девей Груп