Пошук

Главная Статті про будівництво Статті Металоконструкції, виготовлення та монтаж
Металоконструкції, виготовлення та монтаж

Металлоконструкции

У наш час широко поширене будівництво швидкомонтованих будівель і малих архітектурних форм (МАФ). Для  зведення цих видів архітектури найчастіше використовується монтаж металоконструкцій.   Це дає можливість значно знизити матеріальні витрати на будівництво, а також використання якісних матеріалів, підвищити надійність і, головне, довговічність споруд.

Монтаж будівель за допомогою металоконструкцій дозволяє реалізувати практично будь-які варіанти будівельних конструкцій на ваше замовлення. Компанія «Фама Буд» вже тривалий час займається виготовленням та монтажем металоконструкцій будь-якої складності на ринку України.  Наша компанія готова встановити металеві каркаси за допомогою металоконструкцій на болтове з'єднання або за допомогою зварного з'єднання, на будь-які види опорних елементів.  Компанія «Фама Буд» не тільки виробляє якісний, професійний монтаж і виготовлення металоконструкцій,  що відповідають всім стандартам якості і СНиП України, але і має в своєму розпорядженні висококваліфікованим бюро проектувальників і архітекторів. Якщо у вас немає готового проекту, наші співробітники з радістю вам в цьому допоможуть.

Металлоконструкции

Металоконструкції відіграють важливу роль при будівництві АЗС, наприклад, виготовлення та монтаж  навісу для торгового центру. Наша компанія виконала не один десяток проектів з використанням металоконструкцій і  провела якісний монтаж металоконструкцій. За час роботи ми встигли завоювати репутацію надійного ділового партнера і виконати ряд складних будівельно-монтажних робіт на АЗС і нафтобазах.

 

Наш телефон

Телефон

багатоканальний:
тел. (044) 581-68-25
e-mail
famabud@famabud.com.ua

Голосування

Що Вас привело до нас?
 

Main page Contacts Search
Contacts Search
Фальшпол, фальшпол для офиса, фальшпол для серверной  ковровые покрытия   ТОВ Девей Груп